Uvnitř každého šálku Caffé Veloce tepe motor, který Tě dostane do pohybu.

Intenzivní, stylová, plná úžasných chutí a zážitků. Taková je káva Caffé Veloce.
Káva, která spojuje naši vášeň pro tradiční italské espresso a lásku k rychlým strojům.

Stačí jen nastartovat a vyrazit. Stačí šálek Caffé Veloce.


Nezáleží na tom kdo jste, nebojte se dopřát si vše, co máte opravdu rádi. Osobitý soulad jemných ovocných tónů s hořkou intenzitou Caffé Veloce se hned při prvním doušku stanou Vaším spolehlivým silným motorem. Ze čtyř různě kombinovaných směsí té nejlepší arabiky a robusty si vybere každý dle vlastní chuti. Caffé Veloce je stylovým doplňkem, který si vychutnáte pokaždé, když pocítíte, že Vaše tělo potřebuje dotankovat své oblíbené palivo.
1

Kavárna nebo motorkářský klub

Ať už ve svém podniku chcete nabízet originální kávu, která jej dozajista odliší od konkurence, nebo toužíte po změně chuti, která Vám zevšedněla, Caffé Veloce je to pravé pro Vás. Svojí nazaměnitelnou silou a intenzitou, je přesně tím, co náročný zákazník žádá. Reklamní doplňky s moderní dynamickou tématikou mohou zároveň doladit interiér Vaší kavárny či baru.

2

Autosalon nebo kancelář

S prvním dojmem, který uděláte na klienta své firmy často souvisí i káva, kterou mu nabídnete. Caffé Veloce, tak jako málokterá káva, povzbudí smysly a navodí příjemnou atmosféru všech zúčastněných. V pracovním zápřahu pak také oceníte jednoduchý a rychlý způsob, kterým k Vám kávu doručíme, stejně jako eventuální servis Vašeho kávovaru.

3

Obývací pokoj nebo garáž

Z nabídky Caffé Veloce si určitě vyberete směsi vhodné pro domácí přípravu, které si budou perfektně rozumět s Vaším kávovarem. Jestliže vlastníte kávovar pákový, můžete výbírat ze směsí s vyšším podílem arabiky, automatu bude lépe slušet káva rubustového typu. Možná budete překvapeni, že i doma můžete mít kávu, jakou jste dříve pili jen ve své oblíbené kavárně.

Intenzivní, stylové, plné úžasných chutí a zážitků.
Takové jsou všechny směsi Caffé Veloce.


Caffé Veloce je splňěním našich klukovských snů. Spojuje naši vášeň pro tradiční italské espresso a lásku k rychlým strojům. Intenzivní jako naše touha po nejlahodnějším šálku kávy. Intenzivní jako zážitek z bezstarostné jízdy nekonečnou silnicí. Zažijte hnací sílu uvnitř každého balení Caffé Veloce. Všemi smysly pak pocítíte hřmící motor, který Vás nikdy nezklame. Stejně jednoduše jako otočením klíčku nastartuje Caffé Veloce prvním douškem i Vás!

Caffé Veloce odráží energii lidí, kteří pro Vás kávu Veloce praží. Mezinárodní tým italských, francouzských a anglických odborníků, s bohatými zkušenostmi nejen v oblasti kávy, ale také designu, cestování a umění. Chuť kávy Veloce působí na Vaše smysly v několika jemných vrstvách, které se vzájemně překrývají a zároveň si hrají a doplňují se.

Caffè Veloce je výsledkem toho nejlepšího z italské tradice pražení kávy. Výběr těch nejvytříbenějších zrn tvoří čtyři druhy směsi arabiky a robusty, trpělivé pražení kávy pak nabízí aroma, po kterém toužíte.

Fine Coffee | dodavatel italské kávy pro gastronomii, firmy a domácnosti
Výhradní disributor Caffé Veloce pro Českou a Slovenskou republiku

Fine Coffee s.r.o.

Nad Zámkem 1072
674 01 Třebíč
Česká republika

tel.:
e-mail:
web:
+420 725 730 120
info@finecoffee.cz
www.finecoffee.cz
IČ:
DIČ:
03371905
CZ03371905

Caffé Veloce

v České a republice a na Slovensku


Jsme výhradním distributorem kávy Caffé Veloce pro Českou republiku a Slovensko. Pod značkou firmy Fine Coffee se zabýváme dovozem a distribucí kávy. Zaměřujeme se na kávu z tradičních italských pražíren, které svou kvalitou často vysoce převyšují běžné kávy klasických mainstreamových značek.


Jak to všechno začalo

Káva nás prostě baví, a tak jsme před časem začali hledat způsob, jak si připravit dokonalé espresso. Takové, na jaké jsme byli zvyklí z několika našich oblíbených kaváren. Postupně jsme objevovali kávové rituály, učili se kávu připravovat a čím dál víc propadali jejímu kouzlu. Ochutnávali jsme mnohé jednodruhové kávy i různé kávové směsi a postupem času jsme si začali kávu sami dovážet přímo z Itálie. Nejprve pouze pro nás, později našim přátelům i jejich známým... Dnes už se kávě věnujeme naplno.

Kde si můžete koupit kávu Caffé Veloce

Provozujeme specializovaný e-shop kavove-kapsle.com se širokým výběrem kapslí pro všechny typy kávovarů a e-shop italska-kava.com s kompletním sortimentem kávy, kávovarů a příslušenství. Provozujeme showroom v Třebíči, kde je možné ochutnat veškeré druhy kávy z naší nabídky. Najdete nás v areálu Nad Zámkem 1072 v Třebíči.

Co říkají spokojení klienti o Caffé Veloce


Vyberte si z kávových směsíCaffé Veloce


Čtyři vyvážené směsi Caffé Veloce. Každá zcela jiná, všechny však výjimečné s intenzivní, nezaměnitelnout chutí Jste-li majitelem restaurace či kavárny, jistě oceníte nejenom vybrané kávové směsi té nejvyšší kvality, stejně tak jako široký sortiment stylových doplňků a příslušenství. Caffé Veloce navíc odliší Vás podnik od konkurence s mainstreamovými značkami kávy. Hledáte-li kávu do kanceláře, rádi Vám připravíme program s veškerým servisem na míru Vašim požadavkům. Chcete-li si Caffé Veloce objednat domů, není nic snažšího než využít našeho e-shopu.

Caffé Veloce doporučuje


Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám


Zaujal Vás sortiment Caffé Veloce? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí následujícího formuláře anebo telefonu či e-mailu uvedených v záložce Veloce ČR. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy, vypracujeme kávový audit pro Vaši firmu či kavárnu anebo připravíme individuální cenovou kalkulaci na míru.